Banesa 2 dhomshe ipet me qera

Shitet nga: valdet gashi 23 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjilan
Adresa Banesa në rr.Gjorgj Washington Banesën gjendet afër ish objektit të OSBE-së në Gjilan Banesa gjendet ne katin e 4, Banesa i ka 2 dhoma, toalet, ballkon dhe te gjitha paisjet e nevojshme per banim. Siguria është e mirë, nga ora 7 deri në orën 18 gjendet kujdestari i banesave aty, pastaj mbyllet hymja me qels dhe vetëm banorët e banesës mund të hyjnë, pos kësaj e tërë ndërtesa është e pajisur me kamera dhe asnjëherë nuk ka ndodhur ndonjë vjedhje në këtë ndërtesë. Po ashtu poshtë në ndërtesë gjendet një kafiteri e cila është e hapur deri vonë (ia vlen të cekët se ajo është kafiteri e qetë e cila pregaditë kafe, ushqim etj, e nuk ka muzikë të lartë) dhe ka parking veturash. Te interesuarit mund te me kontaktojne ne tel nr 044-132 500 / viber Qmimi sipas marr¨veshjes Për më shumë info kontaktoni 044-132500 / viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim