Banesa 3 dhomeshe ne Iliri Gjilani

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjilan
Lokacioni: Gjilan, Iliria (ish Kamnik).
Banesa gjindet ne katin e peste, ka fleten poseduese ne emer te pronarit
hapesira 70 metra katror neto
Dhoma dites ,kuzhina vecmas me trapezari ,shpajz,banjo, dy dhoma gjumi, ballkon si dhe nen kulmin sa e gjithe hapsira e baneses.
Banesa eshte e renovuar komplet.

Me poshte i gjeni edhe fotot e baneses.

Po ashtu ne jemi te interesuar me blerje te baneses ne Prishtine dhe per ndonje nderrim te mundshem me banesen tone.

Çmimi me marreveshje

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim