Banesa 56m2 në Gilan

Shitet nga: Bejtulla 25 Gsh 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa prej 56 m2 ne Katin e 8-te, perball halles së sportit ne gjilan
Banesa ka rrymen,ujin ,eshte e lyer me doren e pare dhe lifti esht ne perfundim e siper.
Gjithashtu është me dokumenta në rregull.
Banesa posedon :

- Sallon+Kuzhin
- 1 dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon me pamje te mrekullueshme te qytetit
Bej ndërrim dhe me tok

Kontakt ne Viber:
Selmon
+41 78 743 67 29
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim