Banesa 86 m² te AGMIJA CENTER

Shitet nga: Hajra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ofroj per shitje banesen e gatshme per banim me FLETPOSEDIMIN (Regullimin e pronesise).

Banesa nr 21 eshte /3/dhomeshe me siperfaqe prej 86 m2.
Banesa nr 21, gjendet ne katin e tretë (3) te banimit të objektit.

Vet objekti gjendet perskaj rruges Gjilan-Kamenice-Gjilan, ose perballe objektit te ri te Gjykates Themelore ne Gjilan.

OBJEKTI ESHTE PUNUAR me sa vijon :
Fasada: Eshte punuar me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
Dritaret : Plastikë, PVC Gjermane.
Dyert: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat.
Instalimi i ujit: : I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është punuar me produktet e kompanisë se mirenjohur Gjermane “REHAU”.

GJENDJA MOMENTALE E OBJEKTIT
Furnizimi me uje 24 ore.
Ngrohja qendrore realizohet me rryme
Objekti disponon me dy ASHENSORE. Ashensoret jane produkt i kompanise Gjermane “KLEEMANN” me kapacitet 750 kg, me bateri. Ashensori ka qasje deri ne podrume te objektit.
Rrjet kabllore per : Telefon fix, internet, TV kabllovik, ...
Objekti eshte paisur ashtu qe cdo banese DISPONON ME INTERFON.

MIREMBAJTJA E OBJEKTIT
Investitori eshte i obliguar me kontrate me pronarin e tokes, per mirëmbajtjjen e kompleksit banesor ne afat prej dy (2) vitesh nga data e regjistrimit te patundshmerise se objektit ne drejtroine per kataster.

Pas perfundimit te procedures se pagesave, prona bartet tek bleresi pa kurfare problemi.

Cmimi si dhe mnyra e pageses behet sipas dakordimit paraprak me shkrim, prane njeres prej zyreve te notereve ne Gjilan.

E mirepres cdo thirje telefonike per t`u takuar ne vet objektin dhe natyrisht per te biseduar dhe njoftuar per se afermi me te gjitha procedurat tekniko-juridike te ndertimit.

Ndrim i mundeshem me veture, lokale, si dhe me banese ne Prishtine.

Per me shume detaje mundeni te me kontaktoni ne :
Hajra Tel. Mob. 044 290 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim