Banesa 95 m2 kati i parë

Shitet nga: Petrit 30 Krr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa 95 m2 kati parë
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne Gjilan te objekti i city projekt ne afersi te Agmies .. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka 95 m2 ... Flm per mirkuptim tel ; 044638370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim