Banesa 99m2. Kati 5. Te ALBANICA Afer AGMIA CENTER

Shitet nga: Petriti Sot 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR   75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa te ALBANICA ne GILAN
Sipërfaqe: 99 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjilan
Banesa posedon qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Banjo.
Ballkon.
3 dhoma gjumi.
Marrveshja bohet te noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim