Banesa Ne Gjilan

Shitet nga: Mergim 11 Jan 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne rrugen e ferizajit ne gjilan afer Getit market banesa posedon: 73 metra katror, 2 dhoma gjumi dhe nje sallon, ballkon banjo, klim, nxemje qendrore, parking per vetur, me nje fjal banesa asht e kompletume. Pres bleres serioz qmimi 48mijë euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim