Banesa dhe lokal me plan pėrendimor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zenit invest 26 Krr 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70 138 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Gjilan
Zenit invest , vazhdon me objektin e ri tė dėshmuar edhe mė parė. Pra banesat janė tė planifikuara tė dizajnuara edhe me artitekt zvicėran . Me matrial shumė kualitativ gjė qė ja vlen tė theksohet si psh : nxemje me 2 verzione me rrymė dhe pelet po ashtu dritare me gjama eco dmth nuk djersiten, rezistus ndaj nxetsis dhe ftohti ,po ashtu dyert e mbrendshme jan nga firma e njohur lesna sllovenis pra kto jan vetèm disa prej shumė gjėrav tė vetme qė i ka objekti ynė ,po ashtu bartja te noteri bėhet prej momentit tė marveshjes dhe jo pėr 99 vite po tė pėrjetshme , pra na kontaktoni ja vlen po ashtu ti vizitoni live . Ndėrtesa e gatshme pèr banim dot jėt pėr qershor -2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim