Banesa dhe lokale me plan pėrendimor

Shitet nga: zenit invest 26 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70 138 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Gjilan
Objekti nè punim e siper sipas planit pėrndimor dhe artitekt zviceran ndihmoj nė planifikimin e projektit pra banesat kanė tė gjitha kushtet pėr ni jetė komode,matrial shumė kualitativ vlen tė ceket p.sh. nxemja me dy verzione me rrymė dhe pelet , dritarėt eco nga fabrika e dritarev Trokall, qė dot thot nuk djersitėn , po ashtu toka apo trualli ku ndėrtohet ėshtė pron private dhe nuk kem probleme me bartjen ose kontrata me blersit dmth menjher kalon te noteri pas blerjes, nė emrin e blersit jo pėr 99 vitė si shumė objekte tjera po pėr gjithėmon, kto janė vetèm disa raste prej shumė tė tjerav dhe èshtè e vetmja ndèrtes nè gjilan me kto investime tè veqanta ,pra tė dėshmuar edhe mė parė Zenit invest vazhdon me objektin e ri . Objekti i gatshėm pėr banim dot jet nė mujajin e 06-2016. Ne mundsojm edhe pagesen me rata po edhe mėnyra e pageses nė qofse bėhet e gjitha bėjm zbritje .Ejani shikoni binduni jo me fjal por vetėm live . Gjindemi pėr ball gjykatès sè re (te agmija) lagjja re e gjilanit rruga Bujanovcit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim