Banesa me plan pėrendimor

Shitet nga: zenit invest 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Objekti nè punim e siper sipas planit pėrndimor dhe artitekt zviceran ndihmoj nė planifikimin e projektit ,matrial shumė kualitativ vlen tė ceket p.sh. nxemja me dy verzione me rrymė dhe pelet , dritarėt eco nga Trokalli qė dot thot nuk djersitėn , kto janė vemėm dy raste prej shumė tjerav dhe èshtè e vetmja ndèrtes nè gjilan me kto investime tè veqanta ,pra tė dėshmuar edhe mė parė Zenit invest vazhdon me objektin e ri . Ejani shikoni binduni jo me fjal por vetėm live . Gjindemi pėr ball gjykatès sè re (te agmija) lagjja e re e gjilanit rruga Bujanovcit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim