Banesa me qera ne Gjilan

Shitet nga: Kushtrim Sahiti 27 Pri 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Leshojm Banesat me qera ne lagjen Bujanina ne Gjilan afer stacionit policor. Banesat jane 50 m2 ( 2 dhoma) dhe 71 m2 (3 dhoma) dhe jan ne katin e 4 posedojn edhe nxemjen qendrore, jan te mobiluara me nje fjal jan te gatshme per banim. Per inf. na kontaktoni ne nr e tel. 044620915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim