Banesa me qira ne rruge te prishtines

Shitet nga: xhemajl 25 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjilan
leshoj banesen me qira ne rrug te prishtines banesa eshte e mobiluar dhe komfore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim