Banesa në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e IV me 62m2 të banuara.
Banesa posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Dyshemeja e tëra parket, dyer dhe dritare prej druri.
Banesa gjendet në lagjen “ Iliria” .
Çmimi i banesës është 31.000 euro
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim