Banesa në Qendër të Qytetit

Shitet nga: Buli Trade 23 Shk 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Gjilan
Kemi banesa në shitje në qendër të qytetit të Gjilanit,banesat jan ndertim e siper jan duke u ndertuar me standarte të larta europiane, kan kushte të mira për banim,kan të rregulluar infrastukturen,rrym,ujë,mxemje qendrore,ashensor,ballkona,parking publik për vetura park fëmijesh etj. Mund të na kontaktoni në nr.044994294 dhe 049777144 Banesat kan kuadratur të ndryshme duke filluar prej 60m deri në 124 metra. Ju mirpresim me qmime te volitshme bejm edhe ndrrime me ndonje vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim