Banesa në Qendër të Qytetit

Shitet nga: Buli Trade 10 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Banes ne qender te qytetit te Gjilanit banesa ka kete renditje sallon me kuzhin, dy dhoma,banjo dhe teras banesa eshte ne katin e katert.banesa ka gjithsejt 74.90m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim