Banesa në Qendër të Qytetit

Shitet nga: Buli Trade 10 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Gjilan
Banesa ne qener te Gjilanit 123.80m banesa eshte shum e pershtatshme per banim me nje lagje te qet banuse dhe ka ket renditje sallon se bashku me kuzhin dhe 3 dhoma gjumi,teras te madhe ka 2 banjo dhe nje shpajz.bejm ndrrim edhe me ndonje vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim