Banesa në Shitje URGJENT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e V-të me 90m2 të banueshme.

Banesa posedon : sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo dhe një ballkon.

Dyshemeja do të jetë me parket bungu të klasit të parë dhe pllaka të porcelonit, do të ketë në dispozicion
ashnesor të cilësis së lartë , nxemje qëndrore dhe vendparking.

Banesa gjendet në magjistralën Gjilan- Kamenicë.

Çmimi i banesës është 52.000 euro

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim