Banesa në Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e dytë me 123.5m² të banueshme.
Banesa posedon : sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi,dy banjo dhe tre ballkona.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë,dyert prej druri ,dritaret plastikës.
Posedon nxemje qendrore si dhe garazhë.
Banesa gjendet në rrugën kryesore Gjilan-Kamenicë.
Çmimi i banesës është 84.000€ .
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim