Banesa në qender të gjilanit te vanilla 3 pjes.

Shitet nga: mursel 24 Shk 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Xhamia madhe Gjilan ( TE VANILLA)
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Banesa gjindet në qender të qytetit në katin e 3 dhe te fundit. Banesa esht e renovume me dyr, dritare, murët dhe pllafuni me izolim.

Banesa posedon:

- dy dhoma gjumi (njona me klim), sallon (me klim) dhe kuzhin, banjo, shpajzi, ballkon, të gjitha të mobilume

- ndertesa i ka dy hyrje edhe parkingin per vetura

Qmimi: 48'000 € pa mobile, 49'000 € me mobile

Per me shum informata kontakto ne numrin 044/151/199 ose ne Viber +37744151199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim