Banesa në shitje- dupleks

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 996 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 111 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan

Shiten banesat dupleks me sipërfaqe prej 111.66m2 (dy katëshe) me këtë rënditje:
Kati i parë posedon : sallon, kuzhinë,një banjo dhe një terasë.
Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi një banjo dhe një shpajz.
Dyer prej druri, dritare me roletne që lëshohen deri në dysheme, dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banesat do të kenë paisje kabllore: Tv kabllovik, telefon , internet,ashnesor , vendparking te mjaftueshëm etj..
Banesat gjenden në rrugën kryesore Gjilan-Kamenicë.
Çmimi i banesave është 66.996 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim