Banesa në shitje në Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Gjilan
Shiten banesa me 105.68m² e cila përmban:
Qëndrimin ditor me kuzhinë dhe trapezari = 28.9m²
1 dhomë fjetjeje = 12.23m²
1 dhomë fjetjeje = 11.02m²
1 dhomë fjetjeje = 11.02m²
2 banjo dhe koridori

Banesat përmbajn:

• Dyer të hyrjeve të blinduara;
• Dyer të dhomave të cilësisë së lartë;
• Parket bungu të klasit të pare;
• Dritare të hapura deri në dysheme;
• Banjo me sanitari më bashkëkohore;
• Ngrohje individuale të siguruara edhe kalldajat nga kompania;
• Internet dhe Tv -cable me mundësi zgjedhje nga kompanit vendore;
• Mure akustike dhe termike të cilat ruajnë ambientin intim familjar dhe fqinjësinë e mirë.
• Në çmim të banesës është përfshirë edhe kondicioneri për ftohje

Lokacioni: Mati I - Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim