Banesa në shitje në Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e VIII-të me 74m2
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri , dritare të plastikës.
Banesa posedon infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore , ashensor etj.
Banesa gjendet në lagjen e Spitalit në Prishtinë.
Çmimi i banesës është 800 euro m2.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim