Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Nën 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa me 98.9m2 te banuara ne katin e V-te.

Banesa posedon: sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo , nje shpajz dhe dy terasa.

Dyshemeja e tera llaminat, dyer prej druri dhe dritare te plastikes, nxemje qendrore me radiator.

Banesa gjendet ne lagjen “Dardania I”

Çmimi i banses sipas marreveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim