Banesa në shitje

Shitet nga: Xhevat 09 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Xhevat Ajvazi
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në rrugen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) afer kopshit te femijeve HELLO (ish Restoran Konaku).
Banesa eshte ndertim i vjeter dhe ka kete renditje:
1. Nje dhome te fjetjes
2. Nje sallon+kuzhine
3. Nje Banjo
4. Nje shpajz dhe
5. Nje ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim