Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Banesa në shitje
Shitet banesa në katin e II-të me 75m2 të banueshme.
Banesa posedon këtë rënditje: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo dhe dy ballkone.
Dyeshemeja e tëra llaminat , dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Banesa gjendet në rrugën kryesore Gjilan- Kamenicë.
Çmimi i banesës është 52.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim