Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e II-të banues me 90.51 m² të banueshme.
Banesa posedone këtë renditje: sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe dy ballkona.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Dyert prej druri,dritaret plastikë.
Banesa është e pa mobiluar vetëm banjo posedon elementet.
Banesa posedon nxemje qendrore , vendparking të mjaftueshëm si dhe garazhë të veçantë.
Banesa gjendet në rrugën Gjilan-Kamenicë.
Çmimi i banesës është 60.000€ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim