Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjilan
Shiten banesat me sipërfaqe prej 93.25m2 posedojn: sallon , kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo, një shpajz dhe një terasë.
Dyer prej druri, dritare me rolete që lëshohen deri në dysheme, dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Ashensor cilësor i sigurisë së lartë.

Banesat gjenden në rrugën kryesore Gjilan-Kamenicë.
Çmimi i banesave është 55.950 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim