Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjilan
Shiten banesat në kompleksin ekskluziv banesor me hapesirë të mjaftueshme të gjelbëruar dhe kënde për fëmijë e shetitore, sipas të gjitha standardeve të përcaktuar me ligj.
Banesa me sipërfaqe prej 95m2 posedojn: sallon , kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo, një shpajz dhe një terasë.
Dyer prej druri, dritare me rolete që lëshohen deri në dysheme, dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Ashensor cilësor i sigurisë së lartë.
Paisje kabllobe: Tv kabllovik, telefon , internet etj.
Banesat gjenden në rrugën kryesore Gjilan-Kamenicë.
Çmimi i banesave për m2 është 600 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim