Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 940 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 124 m2
Komuna: Gjilan
Shiten banesat me sipërfaqe prej 124.90m2 posedon sallon , kuzhinë, tri dhoma gjumi , një banjo , një tualet, një shpajz dhe dy terasa.
Dyer prej druri, dritare me rolete, dyshemejae tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banesat do të kenë :paisje kabllore: Tv kabllovik, telefon , internet ,nxemje qendrore,vendparking të mjaftueshëm etj.
Banesat gjenden në rrugën kryesore Gjilan-Kamenicë.
Çmimi i banesave është 74.940 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim