Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e V-të prej 70m2 neto të banuara.
Banesë me këtë rënditje: sallon,kuzhinë,një shpajz,dy dhoma të gjumit,një banjo dhe një ballkon.
Banesë e renovuar komplet, ku posedon dyer dhe dritare të plastikës ,dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Poashtu posedon parkingun për veturë.
Banesa gjendet në lagjen “Iliria”.
Ҫmimi banesës është 45.000euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim