Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e parë me 92 m² të banueshme.
Banesa posedon :sallon , kuzhinë ,dy dhoma gjumi,një banjo dhe dy ballkone.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë,dyert prej druri dhe dritaret plastikës.
Banesa posedon infrastrukturë të plotë me izolim të veçantë dhe nxemjet qendrore.
Banesa gjendet në lagjën “ Iliria”.
Çmimi i banesës është 55.000€.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim