Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e IV-të me 55m2 të banuara .
Banesa posedon : sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Dyshemeja e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë,dyer prej druri dhe dritare të plastikes.
Banesa gjendet në qendër të qytetit.
Çmimi i banesës është 40.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim