Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e VI-të me 100m2
Banesa posedon sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe tualetin.
Banesa është e mobiluar.
Banesa është e ndertimit të ri, me standarde evropiane ku në funksion ka edhe ashensorin
Infrastrukturë e rregulltë.
Ҫmimi i banesës është 50.000 euro i diskutuar
Banesa gjendet në lagjen “ Dheu i Bardhë”.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim