Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e II-të me 93.97 m2 të banuara .
Banesa gjendet në kompleksin banesor “Relax-B” posedon këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma të gjumit , një banjo dhe dy terasa.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banesa është e pamobiluar, vetëm banjo posedon elementet.
Çmimi i banesës është 49.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim