Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Jan 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa mbi 66m², në katin e dytë banues.
Banesa posedon sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi,një ballkon dhe një banjo me tualet.
Dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banesa është komplet e mobiluar .
Posedon:Stabilitet,siguri dhe infrastrukturë të plotë,nxemje qendrore me rrymë.
Parkingun privat në podrum.
Banesa ka në dispozicion edhe ashensorin.
Banes tejet e rehatshme me standarde evropiane.
Banesa gjendet në një lagje shum të përshtatshme për banim.
Çmimi banesës është 53.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim