Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 56m² neto në katin e IV.
Banesa posedon këtë renditje: sallon ,kuzhinë,një dhomë gjumi ,një shpajz,një ballkon dhë një banjo.
Dyshemeja parket,llaminat dhe pllaka,dyert dhe dritaret prej druri.
Banesa gjendet në qendër të qytetit .
Çmimi i banesës është 44.000€.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim