Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 125m2 të banuara .
Banesa gjendet në katin e IV- dhe posedon këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo , një shpajz dhe dy terasa.
Dyshemeja e tëra parket, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Banesa është pamobiluar, vetëm banjo posedon elementet.
Posedon infrastrukturë të plotë, dhe gjendet në lagjen “Dardania II”
Çmimi i banesës është 72.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim