Banesa në shitje

Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e VI-të me 62m2 të banuara.
Banesa posedon :sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi , një banjo dhe një ballkon.
Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
E paisur me nxemje qendrore me radiator, ashensor dhe vendparking.
Çmimi i banesës është 36.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim