Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 133 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 133 m2 në katin e III-të banues.
Banesa është në ndërtim e sipër dhe do të jetë me këtë rënditje:
Sallon se bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy bano dhe një terasë.
Banesa gjendet në rrugën kryesore Gjilan – Kamenicë .
Banesa me pamje nga rruga kryesore ( përball Gjykatës)
Planifikohet të jetë e banuar në fund të vitit 2014.
Çmimi i banesës është 550 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim