Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 31 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e II-të me 94.51m2 .
Banesa posedon:sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo dhe një ballkon.
Banesa është në ndërtim e sipër dhe gjendet afër tregut të gjelbërt.
Çmimi i banesës është 550 euro për m2.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim