Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 07 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 154 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e VII-të

Banesa luksoze me 154m2 të banueshme si dhe 90m2 terasë
Banesat posedojn:Sallon së bashku me kuzhinë,katër dhoma gjumi,dy banjo.
Poashtu posedon bodrume, ashensor, infrastrukturë të rregullt.
Objekt Banesor me afarizëm dhe garazha të ndertimit të ri në lokacionin me ekskluziv në Gjilan
Në Rrugen qarkore Gjilan- Kamenicë
Banesa atraktive të ndërtuara me standarte evropiane,me kushte mjaft të mira për një jetë normale dhe shumë të qetë, e izoluar në menyrë moderne .
Çmimi i banesave është 550 euro për m2 i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: Amsa Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim