Banesa ne Gjilan (Kodi 001)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Agjensioni i Patundshmeris Jeti Shpk, ka ne dispozicion ne rajoni e Gjilaniti Banesa te reja lokale, shtepija,trull,dhe me qera,shumica e ndertimev jan ne ndertim e siper,ndersa shumica veq sa kan perfundurar ndertimin, banesat jan ne gjendje te banushme,qmimet jan jashtzakonisht te lira,mos hezitoni ja vlen te invistoni nje her ne jeten tuaj,mir dhe lir;
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim Ne Agjensioni Jeti Shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim