Banesa ne Gjilan

Shitet nga: Osmon Berisha 04 Tet 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

239 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Gjilan
Banesa eshte ne shitje urgjent ka 75 metra kateror dhe qmimi i saj eshte 239 Euro/meter, kontakto ne numer 044279151 dhe 044709822.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim