Banesa ne Gjilan

Shitet nga: Shpresa 25 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: perballe simpos se vjeter
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 80metra katror e mobiluar banesa posedon sallonin me kuzhine dhe dy dhoma gjumi nje banjo, shpajzin dhe nje ballkon.Banesa eshte ndertim i ri posedon ashensor per me shume informata telefononi ne numrin +37744690489 ne viber qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim