Banesa ne Lagjen Bojanina-Gjilan.

Shitet nga: Valon Nuhiu 09 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Gjilan
Shitet Banesa ne Lagjen Bojanina-Gjilan. Banesa eshte e mobiluar teresisht,me mobilje luksoze.
Banesa gjindet ne katin e dyte e cila posedon 2 ballkone.Eshte e renovuar dhe e izoluar ne menyre perfekte.
Ofron hapesiren e lire te femijeve tuaj,si dhe kopshtin me
gjelbrin poshte baneses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim