Banesa ne Shitje(SOLITER)

Shitet nga: Uran Mujku 30 Maj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Skenderbeu P+13 (Soliter)
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Gjilan
Shitet banesa(Garsonjerk) ne katin e dhjete, teresisht e mobiluar, e rinovuar me llaminat, dritare dhe dyer. Kushtet shum te mira per banim, banesa ka lift, dera hyrese posht eshte me qeles per secilin banor. Banesa ka edhe shpajzin.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim