Banesa ne Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: A-Ttrade shpk 30 Nën 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Gjilan
A trade Shpk fillon shitjen e 3 banesave ne Gjilan me Qmim shum te volitshem
Kati III 112 m2
Kati IV 138 m2
Kati V 123 m2
Banesat jan me renditje shum te mira dhe me plan funksional kane 3 dhoma gjumi dhe sallon te madh per nej te mir po ashtu ka ballkon, banjo me vc, vc, shpajz etj.
Banesat jan me leje ndertimi dhe bartja behet te Noteri .
Dritaret jan me roletne te kompanis Trocal po ashtu nxemja eshte me rrym dhe me pelet dy variantat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim