Banesa ne Soliter - Gjilan

Shitet nga: FLorim 13 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjilan-Banesa gjindet ne katin e 4 ( kati i dyte me banim). Kjo banes posedon dokumentacionin e rregullt dhe eshte gasoniere.

- Pamja e dritareve eshte nga ana Lindore, , Te interesuarit mund te kontaktojn ne : 044-626-022

-Dhoma e dites (sebashku me kuzhine)
-Dhoma e gjumit.
-Koridori-( me hapesir te bollshme )
-Banjo - ( hapsire e bollshme )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim