Banesa ne katin e 2 me 90.3 metra tek ALBANICA

Shitet nga: albanica 1 30 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ka sallonin me kuzhine, ka dy dhoma te fjetjes, banjo wc, wc, depo, koridor dhe ballkon.

Banesa eshte ne perfundim e siper.
Banesa gjendet ne katin e dyte tek ndertesa e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim