Banesa ne katin e 4

Shitet nga: arber 06 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 96.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
shitet banesa ne gjilan tek drini market
banesa ne kompleksin arsa
banesa posedon
dhoma gjumi 2 me pamje ka rruga
sallon
taras me pamje ka rruga
koridor te madh
shpajz
banjo
banesa asht ne katin e 4 dhe posedon te gjitha
letrat per tu bartur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim